Najnowsze:

 • 15 Sty 2017
  Zagraliśmy w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy…

  Uczniowie ZSP Kościelec od lat wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy przede wszystkim jako wolontariusze kwestując na ulicach miast i wsi. Ale nie tylko – od czterech lat włączamy się ...

 • 06 Sty 2017
  Przyjaciele ZSP Kościelec…

  W świąteczno – noworocznym nastroju w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Kościelcu odbyło się spotkanie osób i przedstawicieli firm współpracujących i wspierających naszą szkołę.

 • 22 Gru 2016
  W świątecznej atmosferze po polsku i po angielsku…

  Dnia 22.12.2016 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Kościelcu odbyło się przedstawienie szkolne o tematyce świątecznej.

 • 21 Gru 2016
  Uroczysty apel

  W dniu 21 grudnia, uczniowie klas mundurowych z ZSP Kościelec, obecni byli w izbie pamięci Wojskowej Komendy Uzupełnień w Inowrocławiu na uroczystym apelu z okazji uczczenia Dnia Pamięci o ...

 • 20 Gru 2016
  Uczniowie z Kościelca poszukiwani na rynku pracy

  Uczniowie z klasy Technikum Rolniczego oraz Technikum Mechanizacji Rolnictwa, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kościelcu, zapoznawali się z układem funkcjonalnym, strukturą organizacyjną i ...

Next  

Sport

Next  

Strzelectwo

 • dsc_0577

  W dniu 12.10.2016 r. na strzelnicy WKS Zawisza w Bydgoszczy podsumowano Wojewódzką Kujawsko – Pomorską Ligę Strzelecką. Zmagania strzeleckie to pięć rund, trzy wiosną i dwie jesienią.

 • p2

  W dniu 08.06.2016. na strzelnicy WKS Zawisza w Bydgoszczy odbyła się III runda zawodów strzeleckich Wojewódzkiej Kujawsko – Pomorskiej Ligi Strzeleckiej.

 • p3

  W dniu 25 maja w ZSP Kościelec odbyły się zawody strzeleckie o Puchar Starosty Powiatu Inowrocławskiego. Na strzelnicy pojawiło się siedem zespołów ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych: Gimnazjum nr 2 i Gimnazjum nr 3 z Inowrocławia, Gimnazjum z Piechcina, ZSP Kruszwica, ZSP nr 3 i ZSP nr 5 z Inowrocławia oraz organizator konkursu drużyna z...

 • p1

  11 maja na strzelnicy Zawiszy Bydgoszcz odbyły się wojewódzkie eliminacje zawodów strzeleckich o „ Srebrny Muszkiet”. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II z Kościelca reprezentowała drużyna w składzie: Oliwia Grobelniak, Paulina Żelazek oraz Weronika Krzyśków. 

 • p2

  W dniu 27.04.2016 na strzelnicy WKS Zawisza w Bydgoszczy odbyła się I runda Wojewódzkiej Kujawsko – Pomorskiej Ligi Strzeleckiej. Zawodnicy rywalizowali w konkurencji 30 strzałów ocenianych w czasie 25 minut w postawie leżącej. Strzelania odbywały się z karabinków małokalibrowych kbks.

error: Content is protected !! I suppose you think, that nothing much is happening at the moment...