Najnowsze:

 • 18 Lut 2017
  Promowaliśmy szkolę…

  17 lutego 2017r. odbyło się Kujawskie Forum Przedsiębiorczości i Edukacji. Innowacyjna Edukacja – Rozwój Przedsiębiorczości, zorganizowane przez Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości im. Księcia ...

 • 13 Lut 2017
  Zajęcia z łączności

  W dniu 13 lutego uczniowie z klasy I a liceum o profilu sportowo – obronnym z ZSP Kościelec szkolili się z zakresu użytkowania przewodowych środków łączności stosowanych na polu walki.

 • 28 Sty 2017
  Szkolenie strzeleckie w ZSP Kościelec

  W dniu 28 stycznia zakończyła się trzecia część weekendowego szkolenia strzeleckiego dla uczniów Gimnazjum nr 3 z Inowrocławia.

 • 27 Sty 2017
  Zawody strzeleckie i lepienie faworków – taki duet tylko w ZSP Kościelec…

  W samej końcówce stycznia na strzelnicy ZSP w Kościelcu odbyły się międzyklasowe zawody strzeleckie  dla uczniów Gimnazjum nr 3 w Inowrocławiu.

 • 26 Sty 2017
  Pokazy ratownictwa na lodzie

  Licealiści z ZSP Kościelec uczestniczyli 26 stycznia w Solankach w pokazach  zaprezentowanych przez służby – jak nieść pomoc i ratunek, gdy pod kimś załamie się lód.

Next  

Sport

Next  

Strzelectwo

 • dsc_0577

  W dniu 12.10.2016 r. na strzelnicy WKS Zawisza w Bydgoszczy podsumowano Wojewódzką Kujawsko – Pomorską Ligę Strzelecką. Zmagania strzeleckie to pięć rund, trzy wiosną i dwie jesienią.

 • p2

  W dniu 08.06.2016. na strzelnicy WKS Zawisza w Bydgoszczy odbyła się III runda zawodów strzeleckich Wojewódzkiej Kujawsko – Pomorskiej Ligi Strzeleckiej.

 • p3

  W dniu 25 maja w ZSP Kościelec odbyły się zawody strzeleckie o Puchar Starosty Powiatu Inowrocławskiego. Na strzelnicy pojawiło się siedem zespołów ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych: Gimnazjum nr 2 i Gimnazjum nr 3 z Inowrocławia, Gimnazjum z Piechcina, ZSP Kruszwica, ZSP nr 3 i ZSP nr 5 z Inowrocławia oraz organizator konkursu drużyna z...

 • p1

  11 maja na strzelnicy Zawiszy Bydgoszcz odbyły się wojewódzkie eliminacje zawodów strzeleckich o „ Srebrny Muszkiet”. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II z Kościelca reprezentowała drużyna w składzie: Oliwia Grobelniak, Paulina Żelazek oraz Weronika Krzyśków. 

 • p2

  W dniu 27.04.2016 na strzelnicy WKS Zawisza w Bydgoszczy odbyła się I runda Wojewódzkiej Kujawsko – Pomorskiej Ligi Strzeleckiej. Zawodnicy rywalizowali w konkurencji 30 strzałów ocenianych w czasie 25 minut w postawie leżącej. Strzelania odbywały się z karabinków małokalibrowych kbks.

error: Content is protected !! I suppose you think, that nothing much is happening at the moment...