Dzień Kobiet w naszej szkole!

Dzień Kobiet  w naszej szkole!

Dzień  8 marca w naszej szkole był wyjątkowy. W programie przygotowanym z okazji Dnia Kobiet mogliśmy podziwiać śpiewające koleżanki i kolegów. Kacper Florczyk wykonując piosenkę  „Baśka” zespołu „Wilki”, dowodził, że wszystkie kobiety „są piękne jak okręt pod pełnymi żaglami”. Martyna  Mikołajczyk z Jagodą Orzechowską śpiewały, że „czas nie będzie na nas czekał” („Blue Cafe”). Zapewne wszystkie damskie serca wzruszył występ Pawła Rucińskiego, który wyznał, że jest „wciąż zakochany”, gdy zaśpiewał piosenkę Marcina Millera.
Gdzie muzyka, tam i taniec. Walca w uroczy sposób zatańczyli Kasia Robaczewska  z Mikołajem Mielcarkiem. Kasia musiał podzielić się swoim tanecznym partnerem z Martyną Mikołajczyk, która porwała go na parkiet, kiedy tylko rozbrzmiała piosenka „Przez twe oczy zielone” zespołu ‚Akcent”.
Wśród występujących pojawił się także mickiewiczowski Gustaw (Mikołaj Mielcarek)  i Poeta   ( Tymon Ulatowski) w towarzystwie dwóch tajemniczych dziewcząt ( Martyna Mikołajczyk i Małgosia Marcinkowska)

Prawdziwą wisienką na torcie była brawurowo wykonana scena z opery „Upiór w operze”. W rolę Upiora wcielił się Krzysztof Nieznalski a jego ukochaną Christine była Kasia Robaczewska. Towarzyszyło im czterech tajemniczych młodzieńców: Marek Wiśniewski, Mateusz Buzalski, Marcin Fiszer i Daniel Tychmann.
Udało się!!!! Wszystkie panie opuszczały salę w znakomitych humorach. A przecież o to w dniu ich święta chodziło.
Opiekę nad występującymi sprawowała pani  Joanna Zwierz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *