Zawody strzeleckie i lepienie faworków – taki duet tylko w ZSP Kościelec…

Zawody strzeleckie i lepienie faworków – taki duet tylko w ZSP Kościelec…

W samej końcówce stycznia na strzelnicy ZSP w Kościelcu odbyły się międzyklasowe zawody strzeleckie  dla uczniów Gimnazjum nr 3 w Inowrocławiu. Gimnazjaliści zapoznali się z zasadami bezpieczeństwa na strzelnicy i przystąpili do strzeleckich zmagań. Dzięki współpracy pomiędzy naszymi placówkami doszło do kolejnej wizyty gimnazjalistów w naszej szkole. Wszyscy uczniowie poprawnie wykonali strzelanie z karabinków pneumatycznych, ale najlepsze rezultaty osiągnęła finałowa trójka w składzie: I miejsce Martyna Lajblich, II miejsce Dominik Cubachowski, III miejsce Adam Wolf.

Dyrektor ZSP Kościelec Bogdan Budner z wicedyrektorem Gimnazjum nr 3 Jackiem Deskiewiczem wręczyli puchar, nagrody rzeczowe oraz dyplomy dla uczestników zawodów.

Dodatkową atrakcją dla wszystkich gości były warsztaty kulinarne dotyczące sporządzania faworków. Młodzież z Gimnazjum Nr 3 w Inowrocławiu miała okazję zapoznać się z metodą wykonania oraz degustacją słodkich karnawałowych wyrobów.

Wicedyrektor ZSP Kościelec Karol Błażejczak oraz Agnieszka Komorowska wręczyli gimnazjalistom certyfikaty potwierdzające udział w zawodach strzeleckich i zajęciach gastronomicznych oraz  ulotki informacyjne dotyczące naszej szkoły.

Opiekę nad odwiedzająca nas młodzieżą sprawowali nauczyciele : Mariusz Gawarecki, Adam Kmieć.

Zawody zorganizował opiekun klas mundurowych z ZSP Kościelec Mariusz Stefaniak. Warsztaty zostały przygotowane przez p. Barbarę Nawrocką, Mariolę Krawczak

oraz młodzieżą z klasy III TŻiUG.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *