Dzień przedsiębiorczości 2015

Podczas tegorocznej edycji Dnia Przedsiębiorczości uczniowie mieli możliwość zweryfikowania swoich wyobrażeń z rzeczywistością na różnych stanowiskach. Wykonując proste, codzienne czynności mogli się przekonać jak wygląda zwykły dzień pracy pracownika na konkretnym stanowisku oraz jakie wymagania stawiane są na różnych działach danej branży pod względem wykształcenia, ale również predyspozycji.
Z pewnością takie działania pomogą uczniom podjąć decyzję, co do dalszej drogi kariery zawodowej, wyboru kierunku studiów lub zdobycia dodatkowych kwalifikacji wymaganych na stanowisku pracy, z którym się zapoznali w czasie pobytu w firmie. Szkolnym koordynatorem programu była Małgorzata Bawej.

Dziękujemy wszystkim przedstawicielom firm oraz instytucji, którzy przyjęli młodzież  na praktykę i podzielili się swoją wiedzą oraz doświadczeniem, pragniemy już dziś zaprosić ich do współuczestnictwa w kolejnej edycji „Dnia Przedsiębiorczości”.