Gala przedsiębiorczości – 2012

22 października 2012 roku – uczennica Agnieszka Nadolska otrzymała wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie na fotoreportaż z „Dnia Przedsiębiorczości” W ramach projektu Agnieszka odbywała 22 marca 2012 roku, jednodniową praktykę w Ośrodku Hipoterapii i Rekreacji Konnej „Tęcza” w Jaksicach. Swoje wrażenia i doświadczenia przedstawiła w formie prezentacji multimedialnej, która znalazła uznanie Komitetu oceniającego prace uczniów, nadesłane ze szkół biorących udział w programie.

W Gali Przedsiębiorczości, wraz z wyróżnioną Agnieszką Nadolską, uczestniczyła szkolny koordynator programu Małgorzata Bawej oraz dyrektor szkoły Bogdan Budner.
Nagrody laureatom IX edycji „Dnia Przedsiębiorczości” wręczyli Podsekretarz  Stanu w KPRP Irena Wóycicka i Doradca Prezydenta RP  Tadeusz Mazowiecki.
Agnieszka Nadolska zdobyła wyróżnienie jako uczennica klasy IV Technikum Rolniczego w ZSP im. Jana Pawła II w Kościelcu, więc nagrodę odbierała jako absolwentka naszej szkoły. Jednodniowa praktyka w ramach „Dnia przedsiębiorczości” z pewnością pozwoliła jej na podjęcie ostatecznej decyzji, co do kierunku dalszego kształcenia, gdyż na chwilę obecną Agnieszka jest studentką Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie na kierunku Zootechnika, a wybraną specjalnością hodowla koni i jeździectwo.
W IX edycji „Dnia przedsiębiorczości” wzięło udział ponad 45 tys. uczniów z 686 szkół oraz prawie 19 tys. instytucji i firm.