Sukcesy

SUKCESY UCZNIÓW ZSP IM. JANA PAWŁA II W  KOŚCIELCU

 

STYPENDYŚCI PREZESA RADY MINISTRÓW

 Wiktoria Paszkiewicz – Liceum Ogólnokształcące

Aleksandra Lewandowska – Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych

Ewelina Tychmann – Technikum Rolnicze

Piotr Burnos – Technikum Mechanizacji Rolnictwa

 

Ogólnopolski konkurs „Indeks dla rolnika” – II etap

Ewa Kuzera, Ewelina Tychmann, Kamil Brzuchnalski

 

Konkurs międzyszkolny „Gęś po staropolsku”

I miejsce – Jarosław Nowak i  Aleksander Pierzchała

 

VI Regionalny Konkurs Orki

III miejsce – Adrian Maciaszczyk – kategoria pług obracalny

 

Konkurs gastronomiczny „ Świnia puławska – jako rarytas regionalny”

IV miejsce – wyróżnienie – Aleksandra Hanasz i Marta Ciechanowska

 

III Ogólnopolski Konkurs Kulinarny ,, Literacka Kuchnia  ”

III miejsce – Aleksandra Lewandowska, Jarosław Nowak – kategoria zakąska

 

Szkolne eliminacje Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

Piotr Burnos – blok agrobiznes

Bartłomiej Kurek – blok mechanizacja rolnictwa

Ewelina Tychmann – blok produkcja zwierzęca

Monika Szelągowska – blok produkcja roślinna

Katarzyna Robaczewska – blok żywienie człowieka i gospodarstwo domowe

 

 

  1. Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Kujawskiej im. Franciszka Becińskiego

nagroda specjalna – Mikołaj Mielcarek

 

XII Konkurs Historyczny „Zabytki naszego regionu Kapliczki i krzyże, przydrożne i przykościelne”.

laureat konkursu –wyróżnienie za najlepsze fotografie – Paweł Nowak

 

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej

Skład:

Łukasz Wawer

Damian Michalak

Mikołaj Franczak

Jakub Franczak

Dariusz Rzadkowalski

Dawid Mięta

Adam Modrzyński

Filip Ligocki

Kacper Małkowski

Hubert Janowski

Bartłomiej Grądzki

Patryk Karolewski

Paweł Żmudziejewski

 

Drużynowe Biegi Przełajowe o Mistrzostwo Powiatu Inowrocławskiego

 

I miejsce drużyna chłopców w składzie:

Filip Ligocki

Mikołaj Wiśniewski

Mateusz Maciejewski

Bartłomiej Grądzki

Patryk Woźniak

Szymon Czyrzniak

Kacper Małkowski

Jakub Prosianowski

Adrian Makowiecki

Łukasz Gąsior

 

II miejsce drużyna dziewcząt w składzie:

Paulina Żelazek

Aleksandra Hanasz

Nina Piątkowska

Weronika Gromada

Natalia Gotówka

Dorota Jasiaczyk

Martyna Ciemny

Ewelina Gierłowska

Małgorzata Kućmierz

Weronika Kośka

 

Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności

Kwalifikacja do etapu centralnego – Wiktoria Paszkiewicz

 

Wojewódzka Kujawsko – Pomorska Liga Strzelecka

III miejsce – drużyna w składzie:

Oliwia Grobelniak

Paulina Żelazek

Weronika Krzyśków

Oliwia Marciniak

Natalia Jankowska  

Norbert Pawlak

 

II MIEJSCE W ELIMINACJACH WOJEWÓDZKICH ZAWODÓW STRZELECKICH O „SREBRNY MUSZKIET”
OLIWIA GROBELNIAK
PAULINA ŻELAZEK
WERONIKA KRZYŚKÓW

III MIEJSCE W I RUNDZIE WOJEWÓDZKIEJ KUJAWSKO – POMORSKIEJ LIDZE STRZELECKIEJ
OLIWIA GROBELNIAK
PAULINA ŻELAZEK
NATALIA JANKOWSKA
OLIWIA MARCINIAK
WERONIKA KRZYŚKÓW
NORBERT PAWLAK

I MIEJSCE W ETAPIE REJONOWYM OGÓLNOPOLSKICH MISTRZOSTW PIERWSZEJ POMOCY
MICHAŁ KOZŁOWSKI
MACIEJ GRABOWSKI
RADOSŁAW GARDOCKI
MICHAŁ SZCZESIAK
NORBERT SOBECKI

II MIEJSCE W ETAPIE REJONOWYM OGÓLNOPOLSKICH MISTRZOSTW PIERWSZEJ POMOCY
KATARZYNA POPIELEWSKA
KAMILA SUŁKOWSKA
DOMINIKA GRZELAK
ALEKSANDRA SKALSKA
TYMON ULATOWSKI

I MIEJSCE W ZAWODACH SPORTOWO – OBRONNYCH KLAS WOJSKOWYCH
JAGODA GROBLEWSKA
MACIEJ GRABOWSKI
MICHAŁ KOZŁOWSKI
MICHAŁ SZCZESIAK
DAWID HULISZ
NORBERT SOBECKI
RADOSŁAW GARDOCKI

I MIEJSCE W II WOJEWÓDZKIM PRZEGLĄDZIE MUSZTRY KLAS MUNDUROWYCH
ZUZANNA CHUDZIŃSKA
RADOSŁAW GARDOCKI
JAKUB GINTER
DOMINIKA GRECKA
MAŁGORZATA KUĆMIERZ
MICHAŁ KOZŁOWSKI
ALEKSANDRA NOWAKOWSKA
NINA PIĄTKOWSKA
KATARZYNA POPIELEWSKA
ARTUR ŚMIEJKOWSKI
KACPER STĘPNIEWSKI
MICHAŁ SZCZESIAK
ROKSANA WIŚNIEWSKA
KRZYSZTOF ZMUDZIŃSKI

II MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU INOWROCŁAWSKIEGO W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW:

TOMASZ OCZKOWSKI
KRZYSZTOF STODÓLSKI
HUBERT PROSIANOWSKI
MIŁOSZ MAKOWIECKI
HUBERT STĘŻEWSKI
WIKTOR KAŹMIERCZAK
TOMASZ GILAS
KRZYSZTOF ZWOLIŃSKI
PAWEŁ SOBECKI
KRZYSZTOF ZMUDZIŃSKI
DAWID MIĘTA
NORBERT ROŚCISZEWSKI

WYRÓŻNIENIE W MIĘDZYSZKOLNYM IE  GASTRONOMICZNYM „WEGETARIAŃSKA ZAKĄSKA I DESER INSPIROWANY WIOSNĄ” W GDYNI

JAROSŁAW NOWAK (II TŻUG)
JAGODA ORZECHOWSKA (I TŻUG)

KONKURS WIEDZY O ERGONOMII I BEZPIECZEŃSTWIE PRACY W ROLNICTWIE – ETAP SZKOLNY
MAREK WIŚNIEWSKI (I TMR)

SZKOLONY KONKURS „WEGETARIAŃSKA ZAKĄSKA I DESER INSPIROWANY WIOSNĄ”
I MIEJSCE – JAROSŁAW NOWAK (II TŻUG)
II MIEJSCE – JAGODA ORZECHOWSKA (I TŻUG)
III MIEJSCE – MAGDALENA SEROKA (I TŻUG), KRZYSZTOF NIEZNALSKI (I TŻUG)

II MIEJSCE W POWIATOWEJ LIDZE PIŁKI RĘCZNEJ
JAKUB FRANCZAK (IIA LO)
MIKOŁAJ FRANCZAK – KAPITAN (IIA LO)
WAWER ŁUKASZ – NAJLEPSZY BRAMKARZ LIGI (IIB LO)
LIGOCKI FILIP (IIA LO)
KUKOWSKI KRZYSZTOF (I LO)
RZADKOWALSKI DARIUSZ (IIA LO)
MICHALAK DAMIAN (IIA LO)
SIBIGA WIKTOR (I LO)
SKÓRZYBUT WIKTOR (I LO)
PAWLAK NORBERT (I LO)
GĄSIOR ŁUKASZ (I LO)

II MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU INOWROCŁAWSKIEGO W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT
JAGODA GROBELSKA – KAPITAN (IIIA LO)
ALICJA KROBSKA (IIIB LO)
ŻANETA KUCHARSKA (IIIA LO)
KATARZYNA POPIELEWSKA (IIB LO)
MARTA BUDZICKA (IIIA LO)
OLIWIA GROBELNIAK (IIIA LO)
NINA PIĄTKOWSKA (IIA LO)
EWELINA TYCHMAN (II TR)
KINGA FORTUNA (IIIB LO)
AGATA DZIUBA (I LO)
DANIELA JESIONOWSKA (IIA LO)

I MIEJSCE W HALOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIORÓW W SKOKU WZWYŻ
NORBERT KOBIELSKI (IIIA LO)

STYPENDYŚCI PREZESA RADY MINISTRÓW – NAJLEPSZE WYNIKI W NAUCE ZA ROK SZKOLNY 2014/2015
MIŁOSZ NOWAK – LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE O PROFILU SPORTOWO – OBRONNYM (IIIA LO)
ALEKSANDRA LEWANDOWDKA – TECHNIKUM ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH (II TŻUG)
MARCIN CZECH – TECHNIKUM ROLNICZE (IV TR)
PIOTR BURNOS – TECHNIKUM MECHANIZACJI ROLNICTWA (IV TMR)

REPREZENTANCI SZKOŁY NA II OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE
LITERACKO – GASTRONOMICZNYM „LITERACKA KUCHNIA” W GDAŃSKU
KAMILA BURDAK (IV TŻUG)
JACEK SOBONIAK (IV TŻUG)

KONKURS WIEDZY O ERGONOMII I BEZPIECZEŃSTWIE PRACY W ROLNICTWIE – ETAP SZKOLNY
MAREK WIŚNIEWSKI (I TMR)

SZKOLONY KONKURS „WEGETARIAŃSKA ZAKĄSKA I DESER INSPIROWANY WIOSNĄ”
I MIEJSCE – JAROSŁAW NOWAK (II TŻUG)
II MIEJSCE – JAGODA ORZECHOWSKA (I TŻUG)
III MIEJSCE – MAGDALENA SEROKA (I TŻUG), KRZYSZTOF NIEZNALSKI (I TŻUG)

II MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POLSKI W KARATE WKF JUNIORÓW MŁODSZYCH,
JUNIORÓW I MŁODZIEŻOWCÓW KATEGORIA: KUMITE KOBIET U21 DO 55 KG
NATALIA CZARNIAK (IV TŻUG)

KONKURS RECYTATORSKI „KTO OJCZYŹNIE SWEJ SŁUŻY, SAM SOBIE SŁUŻY”
ORGANIZOWANY PRZEZ DOWÓDCĘ ORAZ KLUB 2 PUŁKU INŻYNIERYJNEGO W INOWROCŁAWIU
JAGODA ORZECHOWSKA (I TŻUG)  – WYRÓŻNIENIE
KATARZYNA ROBACZEWSKA (I TŻUG)   – LAUREAT

KONKURS CUKIERNICZY „TORTY I CIASTA W ARANŻACJI ŚWIĄTECZNEJ”
SYNTIA TOMASZEWSKA (II TŻUG) – III MIEJSCE
MARTA CIECHANOWSKA (II TŻUG)  – WYRÓŻNIENIE

OLIMPIADA WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI ROLNICZYCH – ETAP SZKOLNY
MARIKA KORNACKA (III TŻUG) – BLOK GASTRONOMIA
EWELINA TYCHMAN (II TR)  – BLOK PRODUKCJA ROŚLINNA
STANISŁAW WYSOCKI (IV TMR) – BLOK MECHANIZACJA
ŁOŻYŃSKA MARTYNA (IV TR) – BLOK PRODUKCJA ZWIERZĘCA

III MIEJSCE DRUŻYNOWO W WOJEWÓDZKIEJ KUJAWSKO – POMORSKIEJ LIDZE
STRZELECKIEJ W BYDGOSZCZY
PAULINA ŻELAZEK (IIB LO)
OLIWIA GROBELNIAK (IIIA LO)
KAMIL NOWAK (IIIA LO)

III MIEJSCE INDYWIDUALNIE W WOJEWÓDZKIEJ KUJAWSKO – POMORSKIEJ LIDZE
STRZELECKIEJ W BYDGOSZCZY
PAULINA ŻELAZEK (IIB LO)

II MIEJSCE W ELIMINACJACH POWIATOWYCH 38 KONKURSU RECYTATORSKIEGO
POEZJI I PROZY KUJAWSKIEJ IM. FRANCISZKA BECIŃSKIEGO
JULIA JARZYNOWSKA (I LO)

I MIEJSCE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH POWIATU
INOWROCŁAWSKIEGO
NATALIA GOTÓWKA (IIA LO)

I MIEJSCE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH POWIATU
INOWROCŁAWSKIEGO
ADRIAN MAKOWIECKI (I LO)

I MIEJSCE DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH POWIATU
INOWROCŁAWSKIEGO DZIEWCZĄT
NATALIA GOTÓWKA (IIA LO)
KINGA FORTUNA (IIIB LO)
PAULINA ŻELAZEK (IIB LO)
NINA PIĄTKOWSKA (IIA LO)
ALEKSANDRA NOWAKOWSKA (IIA LO)
ALICJA KROBSKA (IIIB LO)
WERONIKA GROMADA (II TŻUG)
EWELINA GIERŁOWSKA (I LO)
EWELINA TYCHMAN (II TR)
ALEKSANDRA HANASZ (II TŻUG)
OLIWIA MARCINIAK (I LO)

I MIEJSCE DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH POWIATU
INOWROCŁAWSKIEGO CHŁOPCÓW
ADRIAN MAKOWIECKI(I LO)
FILIP LIGOCKI (IIA LO)
MIŁOSZ MAKOWIECKI (IIIB LO)
SZYMON CZYRZNIAK (IIB LO)
PIOTR KLEIN (IIIA LO)
DAWID HULISZ (IIIA LO)
DARIUSZ RZADKOWALSKI (IIA LO)
PATRYK WOŹNIAK (IIB LO)
PAWEŁ WÓJCIK (IIB LO)
ŁUKASZ GĄSIOR (I LO)
NORBERT PAWLAK (I LO)
MIKOŁAJ FRANCZAK (IIA LO)
NORBERT KOBIELSKI (IIIA LO)

IV MIEJSCE W FINALE WOJEWÓDZKIM KUJAWSKO – POMORSKIEJ LICEALIADY W
SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW W BYDGOSZCZY
ADRIAN MAKOWIECKI(I LO)
FILIP LIGOCKI (IIA LO)
NORBERT ROŚCISZEWSKI (IIA LO)
PAWEŁ WÓJCIK (IIB LO)
DAWID HULISZ (IIIA LO)
NORBERT KOBIELSKI (IIIA LO)
PATRYK WOŹNIAK (IIB LO)
MIŁOSZ MAKOWIECKI (IIIB LO)
ŁUKASZ GĄSIOR (I LO)
SZYMON CZYRZNIAK (IIB LO)
DARIUSZ RZADKOWALSKI (IIA LO)
MICHAŁ JASICKI (IIIA LO)

zestawienie zbiorcze (ostatnie 3 lata)

  • STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW: 201 1- 3 UCZNIÓW, 2012 – 2 UCZNIÓW, 2013 – 4 UCZNIÓW. 2014 -5 UCZNIÓW, (2014 – UCZESTNICTWO W ODBIORZE STYPENDIÓW Z RĄK PREZESA RADY MINISTRÓW),
  • DWUKROTNE ZDOBYCIE TYTUŁU KRAJOWEGO LAUREATA „NAJAKTYWNIEJSZA SZKOŁA W DNIU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI” 2013 (JAKO JEDYNA SZKOŁA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO – POMORSKIEGO) I 2014R. UCZESTNICTWO W GALI PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W PAŁACU  PREZYDENCKIM W WARSZAWIE (XI I XII EDYCJA)
  • WYRÓŻNIENIE UCZENNICY W KONKURSIE NA FOTOREPORTAŻ
    – NAGRODA I UDZIAŁ W GALI PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W PAŁACU PREZYDENCKIM W WARSZAWIE Z OKAZJI X EDYCJI DNIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI,
  • PRZYZNANIE SZKOLE INSYGNIÓW ( FAGI I HERBU MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO – POMORSKIEGO) ZA OSIĄGNIĘCIA KLAS SPORTOWO – OBRONNYCH (JAKO JEDNA Z PIĘCIU SZKÓŁ W WOJEWÓDZTWIE NA GALI Z OKAZJI 15-LECIA WSTĄPIENIA POLSKI DO NATO,
  • ODZNACZENIE PRZEZ MINISTRA OBRONY NARODOWEJ SREBRNYM I BRĄZOWYM MEDALEM ZA ZASŁUGI DLA OBRONNOŚCI KRAJU DYREKTORA I WICEDYREKTORA SZKOŁY ZA OSIĄGNIĘCIA W SZKOLENIU WOJSKOWYM KLAS LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO O PROFILU SPORTOWO- OBRONNYM,
  • DWUKROTNE ZDOBYCIE TYTUŁU LAUREATA W ETAPIE  OGÓLNOPOLSKIM OLIMPIADY WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI ROLNICZYCH  W BLOKU ŻYWIENIE CZŁOWIEKA (ZWOLNIENIE UCZNIÓW Z CZĘŚCI PISEMNEJ EGZAMINU ZAWODOWEGO),
  • ZDOBYCIE 3-GO MIEJSCA I WYRÓŻNIENIA W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE  LITERACKIM SZKÓŁ NOSZĄCYCH IM. JANA PAWŁA II W ROKU SZKOLNYM 2013/2014
  • ZDOBYCIE 3-GO MIEJSCA W ETAPIE WOJEWÓDZKIM ORAZ ZAKWALIFIKOWANIE SIĘ DO ETAPU OGÓLNOPOLSKIEGO UCZNIÓW W OLIMPIADZIE WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI ROLNICZYCH W BLOKU – PRODUKCJA ROŚLINNA,
  • DWUKROTNIE III MIEJSCE W REGIONALNYM KONKURSIE ORKI W KATEGORII PŁUGA 4-SKIBOWEGO ZAGONOWEGO ORAZ W KATEGORII PŁUGA OBRACALNEGO,
  • III MIEJSCE W KONKURSIE ARANŻACJI STOŁÓW WIGILIJNYCH W TORUNIU –N2013,
  • ZAKWALIFIKOWANIE SIĘ 2 UCZNIÓW DO FINAŁU i OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU LITERACKO – GASTRONOMICZNEGO W GDAŃSKU – 2014,
  • ZDOBYCIE I MIEJSCA W KONKURSIE „WEGETARIANIE KONTRA MIĘSOŻERCY” PODCZAS FRANCISZKAŃSKICH KONFRONTACJI KULINARNYCH – PAKOŚĆ 2014,
  • DWUKROTNE ZAKWALIFIKOWANIE SIĘ DO FINAŁU OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU WIEDZY O ERGONOMII I BEZPIECZEŃSTWIE PRACY W ROLNICTWIE”
  • WYRÓŻNIENIE W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE HISTORYCZNYM „ZESPOŁY PAŁACOWO – DWORSKIE” W WOJEWÓDZTWIE KUJAWSKO – POMORSKIM,
  • AWANS UCZNIA DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO  „WIEDZY  O SOLIDARNOŚCI”
  • DWUKROTNE ZAJĘCIE III MIEJSCA ORAZ WYRÓŻNIENIE  W POWIATOWYM KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM „MALOWNICZE KRAJOBRAZY KUJAW”,
  • III MIEJSCE I WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE RECYTATORSKIM „KTO OJCZYŹNIE SŁUŻY SAM  SOBIE SŁUŻY”, ORGANIZOWANY PRZEZ 2 PUŁK INŻYNIERYJNY W INOWROCŁAWIU,
  • AWANS 3 UCZENNIC DO FINAŁU KONKURSU POWIATOWEGO „BEZPIECZNY KIBIC”,
  • ZDOBYCIE WYRÓŻNIENIA PRZEZ UCZENNICĘ W KONKURSIE  NA NAJPIĘKNIEJSZY WIANEK ŚWIĘTOJAŃSKI, NA IV KUJAWSKIM FESTIWALU PIEŚNI LUDOWEJ,
  • UZYSKANIE 40 CERTYFIKATÓW PROJEKTU OGÓLNOPOLSKIEGO „MŁODZIEŻOWA AKADEMIA AGROBIZNESU”  – CERTYFIKAT ECDL
  • UKOŃCZENIE JAKO JEDYNA SZKOŁA Z POWIATU „WESPÓŁ W ZESPÓŁ Z MATEMATYKĄ” ORGANIZOWANEGO PRZEZ POLSKIE TOWARZYSTWO MATEMATYCZNE ORAZ  UNIWERSYTET ZIELONOGÓRSKI,
  • ZAKWALIFIKOWANIE DO FINAŁU „WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU KRAJOZNAWCZEGO „TU JESTEM”, ORGANIZOWANEGO PRZEZ BIBLIOTEKĘ PUBLICZNĄ W INOWROCŁAWIU.