23 czerwca w murach I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu odbyła się IV runda Mistrzostw Powiatu Inowrocławskiego Młodzieży Szkół Ponadpodstawowych w Strzelectwie Sportowym o Puchar Starosty Inowrocławskiego.
W rywalizacji uczestniczyli uczniowie ze szkół ponadpodstawowych, prezentując wysoki poziom i ducha fair play.
IV rundę wygrali kadeci z ZS Kościelec.
W klasyfikacji generalnej nasza drużyna zajęła II miejsce.
Naszą szkołę reprezentowali: Dawid Jach, Kuba Mikołajczak, Marcin Pecyna, Wiwiana Wróbel oraz Oskar Przepiórkowski jako zawodnik rezerwowy.
Mistrzem Powiatu w Strzelectwie został kapitan naszej drużyny Dawid Jach, wygrywając w klasyfikacji indywidualnej.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom świetnych wyników, zaangażowania i sportowej rywalizacji.
Organem prowadzącym ZS Kościelec jest Powiat Inowrocławski.


