Pielgrzymka Szkół im. Jana Pawła II do Lichenia

Pielgrzymka Szkół im. Jana Pawła II do Lichenia
9 czerwca nasza reprezentacja wraz z ks. Krzysztofem uczestniczyła w Pielgrzymce Szkół im. Jana Pawła II do Bazyliki Najświętszej Maryi Panny Licheńskiej.
Był to wyjątkowy czas modlitwy, refleksji oraz odwiedzenia tego szczególnego sanktuarium.
Podczas wspólnego spotkania polecaliśmy Bogu całą Społeczność naszej Szkoły – uczniów, rodziców, nauczycieli oraz pracowników.
Była to również okazja do umocnienia więzi, integracji i czerpania inspiracji z nauczania św. Jana Pawła II.
Organem prowadzącym ZS Kościelec jest Powiat Inowrocławski.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *