Rolnicy i mechanizatorzy z Kościelca na otwarciu firmy Elewator Classic Grain w Janikowie

Rolnicy i mechanizatorzy z Kościelca na otwarciu firmy Elewator Classic Grain w Janikowie

Mimo, że wakacje rozpoczęły się na dobre, to grupa młodzieży z Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Kościelcu znalazła czas, aby spotkać się na imprezie z branży rolniczej czyli otwarciu elewatorów. Firma Elewator Classic Grain świadczy usługi siewu zbóż i rzepaku przy wykorzystaniu nowoczesnych maszyn, w tym siewników wyposażonych w GPS. Firma zapewnia również usługi ochrony i nawożenia,  zbioru, transportu oraz skupu.

  Miło nam było gościć na tak udanej imprezie, tym bardziej, iż prokurentami firmy są absolwenci naszej szkoły Adam i Piotr Giża. Spotkaliśmy także innych absolwentów Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki –  Huberta, który jest zatrudniony w tej firmie na stażu oraz Mateusza, który wykorzystuje wiedzę nabytą podczas nauki w szkole i pracuje w firmie Agrolmet  sp. z.o.o  na stanowisku Produkt Menager w dziale sprzedaży maszyn.

     Ci młodzi ludzie to prawdziwi pasjonaci branży mechanizacyjnej i agrotroniki, a młodsi koledzy i zwiedzający mieli udostępnione maszyny i urządzenia do zwiedzania.

  Oprócz ciekawostek  technicznych zostaliśmy uraczeni pysznym poczęstunkiem, kabaretem i atrakcjami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *