Kampania promocyjna WKU

Kampania promocyjna WKU

Kampania „Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej”, przygotowana przez Ministerstwo Obrony Narodowej, realizowana będzie w formule tzw. „tygodni rekrutacyjnych”. Co miesiąc, w wyznaczonym tygodniu, w teren wyruszą mobilne zespoły rekrutacyjne, złożone  z żołnierzy lokalnych jednostek wojskowych i przedstawicieli Wojskowych Komend Uzupełnień lub Wojewódzkich Sztabów Wojskowych. 

Zespoły będą odwiedzać takie miejsca, jak centra handlowe, ośrodki sportu, rynki miejskie czy centra rozrywki. Nawiązując bezpośrednie kontakty, z klientami i przechodniami,  żołnierze będą rozmawiać o służbie wojskowej, armii, miejscowej jednostce czy znajdującej się w okolicy szkole wojskowej. Opowiedzą o własnych doświadczeniach, dostępnych ścieżkach kariery i perspektywach rozwoju. Zainteresowanym wskażą, dokąd powinni się zwrócić, by uzyskać szczegółowe informacje, wręczą foldery i ulotki. Będą zachęcać, wspierać i doradzać, co zrobić, by nie przegapić ciekawej szansy, a zarazem podjąć odpowiedzialną i przemyślaną decyzję o swojej przyszłości.

Więcej informacji uzyskasz po adresem: https://www.mon.gov.pl/zostan-zolnierzem/

W dniach 03-09.12.2018 r. WKU w Inowrocławiu wystawi mobilne punkty informacyjne w najbardziej uczęszczanych przez obywateli miejscach na terenie Inowrocławia. Przedstawiciele wojska udzielać będą  informacji m.in. na temat zasad naboru do zawodowej służby wojskowej, możliwości wstąpienia w szeregi WOT, a także informowali o wolnych etatach w jednostkach wojskowych. Każdy zainteresowany  będzie mógł także zapoznać się ze sprzętem wojskowym będącym na wyposażeniu macierzystych jednostek wojskowych.

Mobilne punkty promocyjno-informacyjne zostaną wystawione w następujących miejscach na terenie Inowrocławia:

W dniach  03-04.12. –  STAROSTWO POWIATOWE
(Mątwy)  od  godz. 8.00 do godz. 16.30.
 

W dniach  05-06.12.  –  URZĄD POCZTY nr 1 od.  godz. 10.00
do godz. 18.00.
 

  W dniach  07-09.12. –  DWORZEC PKP  od.  godz. 10.00
do godz. 18.00.


Kampanie promocyjna szczególnie skierowana jest do uczniów klas mundurowych w dniu 28 listopada opiekun klas mundurowych w ZSP Kościelec otrzymał materiały promocyjne z WKU Inowrocław w celu poinformowania o prowadzonej akcji promocyjnej wychowanków naszej placówki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *