Najlepsi na Hali

Dziś tj. 18.03.2019r. w Powiatowej Hali Sportowej „KUJAWIANKA” przy III LO Inowrocław odbył się turniej finałowy w ramach Halowych Mistrzostw Powiatu Inowrocławskiego Szkół Ponadgimnazjalnych  w 5-piłkarskich chłopców. Do turnieju tego zakwalifikowało się 5 najlepszych  drużyn Powiatu Inowrocławskiego. Mistrzem Powiatu wśród wymienionej młodzieży została drużyna z  Kościelca, która w turnieju finałowym najpierw pokonała ekipę Konopy 5: 0, następnie zremisowali 2 : 2 z LO Kruszwica i 4 : 4 z Ekonomikiem, a następnie rozbili drużynę Kasprowicza 6 : 0. W sumie chłopcy zdobyli 8 pkt. Drugie miejsce w tych zawodach zajął zespół popularnego Ekonomika, który również zdobył 8 pkt., ale miał gorszy bilans bramkowy. Trzecie miejsce i brązowe medale wywalczyli chłopcy z  II LO Inowrocław, a następne drużyna z Kruszwicy. Piąte miejsce w mistrzostwach zajął Kasprowicz.
Mistrzowska drużyna z Kościelca występowała w następującym składzie:
DOMINIK SMARUJ, SŁAWOMIR MAJER, DAWID KRAWCZYK, NATAN ZNISZCZOL, WIKTOR NOWACZYK, JAKUB RUSZNICA, ADRIAN WOŹNIAK, MATEUSZ MACIEJEWSKI, BARTOSZ BURZYŃSKI, KEVIN WEGNER. Opiekunem zespołu był  Łukasz Andrzejewski.
Dla  najlepszych zespołów i  zawodników  Starosta Inowrocławski ufundowała puchary, medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.
Wybrano 5  najlepszych zawodników mistrzostw:
– Filip Gałązka – ZSP 4 Inowrocław,
– Miłosz Boreczek – LO Kruszwica,
– Natan Zniszczol- MVP mistrzostw- ZSP Kościelec
– Bartosz Burzyński- ZSP Kościelec,
– Michał Twardowski – II LO Inowrocław.
Turniej stał na bardo wysokim poziomie sportowym, mecze dostarczyły widzom wielu emocji i niezapomnianych wrażeń, chłopcy walczyli o każdy punkt i każdą piłkę, grając przy tym fair play. Decydujące mecze obfitowały w dużą liczbę strzelonych bramek, których największą liczbę strzelili po 9- Natan Zniszczol i Patryk Matykiewicz/ Ekonomik/.