Nauczanie w formie zdalnej

Nauczanie w formie zdalnej

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice, Uczniowie, Słuchacze.

W związku z rozporządzeniami MEN z dnia 20 marca 2020 roku, ustalona zostaje nowa organizacja funkcjonowania Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Kościelcu.

Od dnia 25.03.2020 do dnia 10.04.2020 szkoła będzie realizować nauczanie w formie zdalnej, z wykorzystaniem technik informatycznych.

Nauczyciele będą kontaktować się z uczniami za pomocą komunikatorów, poczty elektronicznej, platform edukacyjnych, telefonicznie, w sposób indywidualny lub przez wychowawcę, będą także wyznaczone godziny i formy konsultacji z określonych przedmiotów. Przygotowane przez nauczycieli materiały będą zawierać kolejne treści  z podstawy programowej oraz będą zgodne z zatwierdzonym rozkładem materiału i planem lekcji.

W czasie trwania nauczania zdalnego praca uczniów będzie podlegała ocenia,

o szczegółach zostaniecie Państwo poinformowani przez uczących nauczycieli.

Uczniowie zobowiązani są do aktywnego uczestnictwa w tych zajęciach zgodnie z planem lekcji.

Drodzy Rodzice!

To trudny czas dla Nas wszystkich, tylko nasza ścisła współpraca może przyczynić się do osiągnięcia zadowalających wyników, motywujcie swoje dzieci do nauki i samodoskonalenia.

Kochani Uczniowie, Słuchacze!

Pokażcie na co Was stać! Starajcie się pracować regularnie i systematycznie, samodzielnie, aktywnie uczestniczyć w proponowanych formach zdalnego nauczania z zachowaniem zasad bezpieczeństwa w użytkowaniu sieci i komputerów. Przestrzegajcie komunikatów Głównego Inspektora Sanitarnego, nie wychodźcie z domu.

Wszystkim życzę zdrowia.

W przypadku pytań: szkoła pracuje w godzinach 7:00 – 15:00 – kontakt telefoniczny: (52) 3511130, e – mail: zsp@koscielec.pl

Z poważaniem

Alina Madziarska

wicedyrektor Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Kościelcu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *