Uczniowie z ZSP na targach Hanowerze

Uczniowie z ZSP na targach Hanowerze

Już po raz czwarty uczniowie ZSP w Kościelcu uczestniczyli w największych na świecie międzynarodowych targach techniki rolniczej AGRITECHNICA w Hanowerze. W ramach wycieczki uczniowie nie tylko zwiedzali wystawę, ale również odwiedzili Poczdam oraz byli z wizytą w niemieckim gospodarstwie specjalizującym się w produkcji mleka i wytwarzaniu serów.
Głównymi punktami programu w Poczdamie było miejsce podpisania traktatu oraz kompleks ogrodowo- pałacowy Sanssouci. Odwiedziliśmy również inne ciekawe miejsca i dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy o Poczdamie i okolicy i jego związkach z Polską.
Wizyta w gospodarstwie pozwoliła nam na spojrzenie na rolnictwo i jego finanse z punktu widzenia niemieckiego farmera. Targi techniki rolniczej odwiedzaliśmy dwukrotnie, ponieważ w ciągu jednego dnia nie sposób zapoznać się z ofertą wystawców. Młodzież wróciła do domu pełna wrażeń i inspiracji. Wycieczka została zorganizowana wspólnie z ZS w Bielicach przez Małgorzatę Bawej, Małgorzatę Markiewicz i Krzysztofa Witczaka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *