II runda zawodów strzeleckich Wojewódzkiej Szkolnej Ligi Strzeleckiej Grupy A

W dniu 16.04.2014 na strzelnicy Ligi Obrony Kraju w Bydgoszczy odbyła się II runda zawodów strzeleckich Wojewódzkiej Szkolnej Ligi Strzeleckiej Grupy A. Zawodnicy rywalizowali w konkurencji 30 strzałów ocenianych w czasie czterdziestu minut w postawie leżącej. Strzelania odbywały się z karabinków małokalibrowych kbks.

Drużyna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Kościelcu obecnie składa się z sześciu zawodników, z czego większość to uczniowie klasy pierwszej. Drużynowo zajęliśmy IV miejsce.
Do podium zabrakło jednego punktu. Dobrą dyspozycję pokazała zawodniczka z klasy drugiej Małgorzata Suchomska, która z wynikiem 283 pkt w klasyfikacji indywidualnej kobiet zdobyła II miejsce. Należy dodać, że Małgorzata Suchomska zajęła również II miejsce w klasyfikacji indywidualnej w I rundzie zawodów strzeleckich. Zawodników do startu przygotowywał nauczyciel przysposobienia obronnego Mariusz Stefaniak.